| LIMITED EDITION: | 1/8 | |
| Titel: | Cinemaportret | Palingroker | |
| Materiaal: | Photo by Lambda-C preserved behind TRuVue (museumglass) | |
| Formaat: | 80x140 | |
| Aanschafprijs: | € 2795,00 | |
LIMITED EDITION | TOTAAL 8 + 2AP | OPTIE AANKOOP VOLGENS ONDERSTAANDE FORMAATKEUZE
80x140 € 2795,-
90x160 € 3450,-
100x180 € 4750,-
110x200 € 7500,-
120x220 € 9500,
Lambda - C fotografische afdruk, geconserveerd (duurzaam en zuurvrij verlijmd) achter TRuVue (museumglass) verder samengesteld met een Dibond vormvast en lichtgewicht achterwand, voorzien van een stevig ophangprofiel. Voor de Lambda-C afdruk maken we gebruik van de allernieuwste innovaties van fotografische afdrukken. De kwaliteit van de gehele presentatie vormt het beste wat binnen de fotografie beschikbaar is en is van museumkwaliteit. De presentatie is verder voorzien van een certificaat van uitgifte bekrachtigd met een lakzegel van echtheid.
Beschikbaarheid en prijs op aanvraag / Ask about price and availabilty
De Palingroker
Strippen, spoelen, zouten. En dan, terwijl de rook van knetterend hout traag bezitneemt van de vis: het drogen, garen en roken. De huid wordt droog als perkament, een strak omhulsel voor het vette, malse vlees daaronder. Hier, aan de rand van het water, zoom ik in op de ziel van een eeuwenoud ambacht.
Geen grootschalige verwerking, maar pure verstilling. Zo dicht op de huid dat je de zilte rook bijna kunt proeven. De versleten pet, de vertrouwde zakdoek en de doorleefde trekken vormen het portret van een leven in de wind—precies zoals dat van zijn overgrootvader. De geschiedenis is tastbaar in de knoestige, naar vis riekende handen die elke paling trefzeker aanrijgen. Tot de dag ten einde loopt en de roker, zelf doorrookt, huiswaarts keert.
Hollands erfgoed, gevangen in een verstild portret.