| LIMITED EDITION: | 1/8 | |
| Titel: | Iconic Scottish Labels | The GlenLivet 1824 | |
| Materiaal: | Lambda C - geconserveerd achter TruVue museumglas | |
| Formaat: | 80x130 | |
| Aanschafprijs: | € 2695,00 | |
LIMITED EDITION | TOTAAL 8 + 2AP | OPTIE AANKOOP VOLGENS ONDERSTAANDE FORMAATKEUZE
60x100 - € 2125,-
70x115 - € 2495,-
80x130 - € 2695,--
90x150 - € 3250,-
100x164 - € 4250,-
110x180 - € 4850,-
120x196 - € 7500,-
Lambda - C fotografische afdruk, geconserveerd (duurzaam en zuurvrij verlijmd) achter TRuVue (museumglass) verder samengesteld met een Dibond vormvast en lichtgewicht achterwand, voorzien van een stevig ophangprofiel. Voor de Lambda-C afdruk maken we gebruik van de allernieuwste innovaties van fotografische afdrukken. De kwaliteit van de gehele presentatie vormt het beste wat binnen de fotografie beschikbaar is en is van museumkwaliteit. De presentatie is verder voorzien van een certificaat van uitgifte bekrachtigd met een lakzegel van echtheid. Optioneel: levering op locatie met installatie - levering worldwide incl. verzorging transportbekisting
Beschikbaarheid en prijs op aanvraag / Ask about price and availabilty
Iconic Scottish Labels | The Glenlivet 1824
Het jaar 1824: Schotland stond bol van illegale whiskystokers en -smokkelaars die hun lucratieve handel ernstig in gevaar zagen komen na de ingevoerde Excise Act met bijbehorend vergunningssysteem. Zorg snel voor een officiële licentie, moedigde de hertog van Gordon zijn pachters aan, waarop George Smith als een van de eersten in Speyside een legale distilleerderij stichtte: The Glenlivet.
De illegale smokkelstokers waren op z’n zachtst gezegd not amused en dreigden de boel plat te branden. De duke voorzag de onbevangen voorloper daarop van twee pistolen om zichzelf en zijn onderneming te beschermen tegen de heftige bedreigingen van zijn voormalige collega's. Door de whiskykwaliteit uit het dal van de rivier de Livet was Glenlivet eerst een soort verzamelnaam voor alle whisky’s uit die streek, maar in 1884 ging het exclusieve recht van kracht dat Smiths distilleerderij het predicaat ‘The’ mocht voeren en sindsdien de enige echte The Glenlivet is. En nog steeds, na 200 jaar geschiedenis, behoort The Glenlivet tot de grote namen onder de distilleerderijen.